گالری تصاویر
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
اخبار > سفر هیئت پارلمانی کشورمان به بیروت


  چاپ        ارسال به دوست

آقای بروجردی رئیس کمیسیون امنیت جناب آقای بروجردی، رئیس محترم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در راس یک هیئت پارلمانی در سفر به بیروت در 18 دی ماه با رئیس مجلس لبنان و تنی چند از مقامان لبنانی دیدار و گفتکو کرد.

سفر هیئت پارلمانی کشورمان به بیروت

آقای بروجردی و هیات پارلمانی همراه وی به اتفاق « محمد فتحعلی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان با « نبیه بری» رئیس مجلس دیدار و در باره روابط دو جانبه ایران و لبنان درهمه زمینه ها از جمله پارلمانی و تحولات منطقه به ویژه سوریه گفت وگو کردند.
محمد آشوری تازیانی، احمد امیر آبادی فراهانی، کمال دهقانی فیروزآبادی، ابوالفضل حسن بیکی و روح اللّه حضرت پور، علاءالدین بروجردی را در سفر به لبنان همراهی می کنند.
بروجردی تاکید کرد:مراتب خرسندی عمیق ایران از حل مشکل خلاء دو ساله و نیمه ریاست جمهوری لبنان را که به تحول مثبت انتخاب ژنرال « میشل عون» به عنوان رئیس جمهوری و تشکیل دولت جدید به نخست وزیری « سعد حریری» منجر شد، اعلام کردیم.رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که برای لبنان و ملت آن در مرحله جدید آرزوی موفقیت و پیشرفت داریم.
اعضای این هیات پنجشنبه شب با فراکسیون حزب الله( وفاداری به مقاومت) درپارلمان لبنان به ریاست « محمد رعد » ملاقات و گفت وگو کردند.اعضای هیات پارلمانی ایران همچنین با « سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله دیدار و با وی در باره تحولات سیاسی در منطقه گفت وگو کردند. بروجردی و هیات همراه وی  صبح شنبه با ژنرال « میشل عون» رئیس جمهوری لبنان و « نبیه بری » رئیس مجلس دیدار کردند.


١٥:٢٧ - 1395/11/07    /    شماره : ٤٣٦٥٦٧    /    تعداد نمایش : ١٦٢خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران